Planujesz podróż? Zadzwoń:

tel. +48 24 3862760
mob. +48 535 001 970

Catering Płock

Catering Płock

Urządzenie eleganckiego, niezapomnianego wesela, bankietu czy pikniku

często stanowi nie lada wyzwanie. Zaproszeni goście oczekują nie tylko dobrej zabawy, ale również potraw, których smak i aromat będą wspominać jeszcze wiele dni po przyjęciu. Zamawiając catering w Restauracji Zajazdu Mazowsze mają Państwo pewność, że otrzymują  przygotowane przez doświadczonych kucharzy dania, które zdobyły uznanie wielu klientów.

Oferujemy catering wewnętrzny oraz plenerowy

zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Nie ma znaczenia, czy dane przyjęcie lub spotkanie przygotowywane jest dla dziesięciu czy stu trzydziestu osób – z naszą pomocą każdy zaproszony będzie wręcz zachwycony podawanymi daniami.

Wśród specjalności Szefa Kuchni Zajazdu Mazowsze

na szczególną uwagę zasługują soczyste steki z Angusa, tradycyjny żur Mazowsza podawany z białą kiełbasą i jajem czy kaczka w buraczkach z karmelizowanymi jabłkami. Każda z serwowanych potraw przygotowana jest wyłącznie ze świeżych składników.

W ramach naszego cateringu otrzymacie Państwo dania o niepowtarzalnym aromacie i smaku, który zachwyca nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Catering plenerowy w okolicach miasta Płock

Dzięki tej usłudze możliwe jest otrzymanie naszych wyjątkowych dań na terenie całego Płocka oraz w promieniu aż 100 km od miasta. Obsługujemy: wesela i inne przyjęcia, bankiety, konferencje, szkolenia, imprezy firmowe; grille, festyny, pikniki i wiele innych eventów. Oferujemy również usługę cateringu większym oraz mniejszym firmom, którym proponujemy pyszny, pełnowartościowy posiłek dla pracowników. Dzięki restauracji znajdującej się w hotelu Zajazd Mazowsze otrzymacie Państwo nadzwyczajne potrawy o każdej porze dnia i nocy. Pozostajemy do usług naszych klientów zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy czy w święta, zawsze przywiązując wielką uwagę do świeżości naszych dań oraz ich terminowej dostawy na miejsce. Cena transportu ustalana jest indywidualnie, w zależności od wielkości zamówienia. Możecie być Państwo również pewni, że potrawy zostaną do Was dostarczone w sposób w pełni higieniczny i bezpieczny.

Catering wewnętrzny na terenie firm miasta Płock

W ramach tej usługi zajmujemy się obsługą konferencji, szkoleń, bankietów, wesel oraz innych przyjęć i spotkań organizowanych na terenie Zajazdu Mazowsze.


Proponujemy poczęstunek w ramach przerwy kawowej, który obejmuje gorące napoje, a także kruche ciasteczka czy soki owocowe, w zależności od wyboru. Z naszą pomocą możliwe jest również zorganizowanie pysznego lunchu obejmującego zupę, drugie danie, stół deserowy oraz soki owocowe. Proponujemy także bufet z przekąskami, ciepłymi daniami, deserami czy innymi dodatkami oraz kolację dla zaproszonych gości w formie bufetu zwykłego lub zimnego. Pary Młode organizujące u nas wesela mają do wyboru wiele dań z trzech rodzajów menu, a także dania dodatkowe, takie jak specjalnie przygotowany stół wiejski, fontanna czekoladowa czy pieczony prosiak, które stanowią ciekawą atrakcję każdego przyjęcia.