Planujesz podróż? Zadzwoń:

tel. +48 24 3862760

Hotel Zajazd Mazowsze może poszczycić się doskonałą lokalizacją w miejscowości Słupno k/Płocka leżącej przy trasie nr 62 prowadzącej z Płocka do Warszawy. W odległości 45 minut znaduje się lotnisko w Modlinie, a od stołecznego Okęcia dzieli nas zaledwie 90 minut jazdy samochodem.


Oferujemy komfortowe pokoje, ciepłe śniadania każdego ranka oraz szereg udogodnień. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy Strefę fitness z sauną i siłownią. W trakcie pobytu bezpłatnie dostępne są również bezprzewodowy internet oraz monitorowany parking. Pokoje wyposażone są w telewizory LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej.

Pokój jednoosobowy

Elegancko i komfortowo wyposażony pokój z wygodnym łóżkiem zapewnia doskonały wypoczynek naszym Gościom. Ciepłe kolory wystroju sprawią, że pobyt będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością. Pokój jednoosobowy wyposażony jest w jedno komfortowe łóżko, biurko, telefon, telewizor LCD oraz  bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.


Pokój dwuosobowy

Eleganckie pokoje wyposażone w dwa pojedyncze łóżka lub jedno typu King Size. Doskonały wybór dla podróżujących zarówno prywatnie, jak i służbowo. Styl wnętrza i komfortowe wyposażenie zapewnią Państwu miłą przerwę w podróży. Pokój do wykorzystania dla jednej lub dwóch osób. Pokój wyposażony jest w biurko, telefon, telewizor LCD oraz  bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.


hotele płock

Apartament

Elegancki  i przestronny apartament wypoczynkowy z dużym wygodnym łożem małżeńskim w części sypialnej. Polecany osobom ceniącym komfort i wygodę w podróży. Apartament zadowoli zapewne również rodziny podróżujące z dziećmi, spełniając rolę pokoju rodzinnego w opcji z dostawką. Pokój wyposażony jest również w biurko, telefon, telewizor LCD oraz  bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.