Planujesz podróż? Zadzwoń:

tel. +48 24 3862760
mob. +48 535 001 970

Sala Konferencyjna Płock


Zorganizowanie profesjonalnego szkolenia, posiedzenia w elitarnym gronie czy też spotkania biznesowego wymaga wyboru odpowiedniego, idealnie dostosowanego do tego celu miejsca. Warto zadbać o to, aby było ono nowocześnie wyposażone, co ułatwi przeprowadzenie nawet najdłuższego i najbardziej skomplikowanego przedsięwzięcia. Nie mniej ważne jest jednak zapewnienie wszystkim zaproszonym gościom komfortu oraz wygody, które w znacznym stopniu ułatwiają skupienie uwagi na danym problemie. Właśnie dlatego wybór odpowiedniej sali konferencyjnej jest często największym zmartwieniem organizatorów. Chcemy zaproponować Państwu miejsce wzorowo wyposażone, a jednocześnie oferujące gościom wiele dodatkowych atrakcji, zarówno w samym obiekcie, jak i na terenie miasta Płock.


Zajazd Mazowsze świetnie nadaje się na organizację nawet największych zjazdów. Nasza nowoczesna, przestronna sala konferencyjna może pomieścić do 80 osób. Na większe spotkania proponujemy również salę restauracyjną, która może służyć za miejsce szkolenia nawet 160 osób. Każda z nich urządzona jest stylowo i z klasą, a jednocześnie posiada niezbędne wyposażenie. Wśród proponowanych sprzętów multimedialnych warto wymienić:


- Profesjonalny Ekran Projekcyjny


- Profesjonalny Projektor Multimedialny


- Notebook / Flipchart

Dodatkowo, każdy organizator może liczyć na pełną pomoc ze strony obsługi hotelu, która wesprze go w planowaniu i szykowaniu całego przedsięwzięcia. W efekcie unikniecie Państwo niepotrzebnego stresu związanego z przeprowadzeniem konferencji. Koszt wynajęcia sali waha się od 300 zł za cztery godziny do 600 zł za cały dzień.


Organizowanie konferencji często pociąga za sobą również konieczność zapewnienia zaproszonym gościom odpowiedniego poczęstunku. Z tego względu Zajazd Mazowsze przygotował specjalne menu na przerwy kawowe obejmujące kawę, herbatę, kruche ciasteczka, a za dodatkową opłatą także soki owocowe.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo również menu lunchowe, bufet czy też kolację w formie bufetu. Zorganizowanie szkolenia czy spotkania w Zajeździe Mazowsze to gwarancja nie tylko profesjonalizmu obsługi oraz doskonałego wyposażenia sal konferencyjnych, ale także ciekawego spędzenia czasu przez wszystkich gości. Na terenie obiektu znajduje się siłownia wyposażona w nowe urządzenia do ćwiczeń wzmacniających sylwetkę, a także sauna, w której można się zrelaksować i odpocząć. Goście hotelu mogą także skorzystać z usług masażystów, lub po zakończonym szkoleniu przejść do sali VIP w której mieści się bilard.


Również sam Płock to miejsce ciekawe dla zwiedzających. To tutaj powstała piękna plaża nad Wisłą słynąca z możliwości uprawiania sportów wodnych oraz ogólnej rekreacji. Dla fanów sportów ekstremalnych idealnym miejscem będzie również Wzgórze Tumskie, które zdobyło sławę jako idealny punkt dla paralotniarzy.
Organizacja konferencji w jednej z naszych sal to rozwiązanie dla wszystkich osób ceniących nowoczesność połączoną z elegancją.